Posted on 1 коментар

Європа і шоколад – історія любові

Іспанці  тримали рецепт виготовлення шоколаду в таємниці. Але довго приховувати цей дивний напій виявилося неможливим. Мореплавці продовжували свої подорожі по далеким берегам: у їхньому числі був також й італійський мандрівник Франческо Кареті. Подорож по Центральній Америці дала значні результати: шоколад став відомий і в Італії. Італійці не стали настільки завзято охороняти рецепт ласощів. Отже, у 17 столітті шоколад став відомий по всій території Європи.

Шоколад набув безліч шанувальників. При цьому масове визнання перетиналося з ексклюзивністю – спробувати шоколад вдавалося декому і нечасто. В Англії стали з’являтися так звані Шоколадні будинки, де збиралася англійська еліта. Найвідомішим став Шоколадний будинок Уайта, що був відкритий у 1893 році. Свою популярність він доніс і до наших часів, дбайливо зберігаючи створену культуру вживання шоколаду.

У 1700 році англійці додали в шоколад молоко. Пізніше видобуток з какао-бобів какао-масла став переломною подією в історії шоколаду: тепер його можна виготовляти не тільки в якості напою, але й у вигляді плиток. На радість усім.

1 thought on “Європа і шоколад – історія любові

  1. у їхньому числі був також й італійський мандрівник Франческо Кареті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *