Posted on 1 коментар

Ще трішки нових фактів про улюблений шоколад.

Не варто думати, що смак шоколаду залежить виключно від фабрики і її добавок. Самі какао-боби мають найрізноманітніші аромати і смаки. Якщо точніше, то більше 300 смаків, а також 400 запахів.

Білий шоколад. На відміну від звичного темного в нього не додаються тверді плоди какао-дерева. Для виробництва білого шоколаду застосовують какао-масло.

Аби бути молодим, треба пити червоне вино та заїдати чорним шоколадом – такий висновок зробили хіміки-дослідники з Ексетерського та Брайтонського університетів. Яким чином ці продукти можуть зберегти молодість. Дослідники запевняють, що вони зробили значний прорив у боротьбі зі старінням і знайшли спосіб омолоджувати неактивні клітини, що старіють. Однією з причин, через яку людина стає більш сприйнятливою до захворювань, є те, що тканини накопичують старі клітини. Тобто вони є живими, але не ростуть і не функціонують наповну. Подолати цю проблему допоможуть хімічні сполуки, що містяться у червоному вині, чорному шоколаді, червоному винограді та чорниці.

 Hershey – відома американська компанія з виробництва солодощів з какао. Вона найстаріша і найбільша в історії. У 1907 вони почали виробництв шоколадних плиток. Спочатку вони були квадратної форми. А ось в 1921 році замінили верстат. І шоколадка «Kisses» стала іншої форми. До того ж, багато різних фактів, що стосуються даної компанії. Наприклад, на Південному полюсі була виявлена ??схованка адмірала Річарда Берда. А в неї (через 60 років) збережена шоколадка, яку, незважаючи на сильні морози, можна було ще з’їсти.

1 thought on “Ще трішки нових фактів про улюблений шоколад.

  1. я так и знал…вино,шоколад))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *