Posted on Залишити коментар

Какао-боби замість монет

До 600 року нашої ери шоколад не втратив жодного компонента первісного складу. Історію розвитку шоколаду продовжило плем’я майя. У цей період язичество стало причиною того, що шоколад став дуже коштовним напоєм, з ним було зв’язано безліч релігійних ритуалів і традицій. Цінність шоколаду була велика, адже він прирівнювався до їжі богів.

Індійці майя в ті часи проживали в Центральній Америці, на півострові Юкатан. Зараз на цій території знаходиться Мексика, де шоколад на даний час звичний, але відтого не менш улюблений.

За часів індійців майя дерева какао навмисно не вирощували. Їх росло чимало, але і недостатньо для того, щоб кожен міг пити божественний напій вдосталь. У результаті індійці стали використовувати какао-боби як засіб розрахунку. На рахунку був кожен плід: за 100 какао-бобів, наприклад, можна було купити раба.

Коли розрахунки велися чималими сумами, то плоди рахували не поштучно, а стручками, кожний з яких важив близько 500 г. Були і курйози: давні “фальшивомонетники” виймали зі стручків какао-боби і наповнювали їх чимось менш коштовним.

Пізніше цінність плодів какао підштовхнули індійців майя до початку утворення плантацій какао – хорошого, як відомо, повинно бути багато.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *